Відгуки

Участь в другому тренінгу з питань методичного супроводу проекту “Підтримка децентралізації в Україні” надала новий погляд на децентралізацію в освіті працівникам нашого інституту. Вже 7-го травня ми домовилися про формування робочої групи на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з розробки моделей методичного супроводу педагогічної діяльності у відповідності до особливостей об’єднаних громад області. Сьогодні працюємо над збором даних, аби розпочати практичну роботу. Науковці і методисти Інституту активно включилися в процес і вже невдовзі ми презентуємо свої напрацювання для Рівненщини.
Вдячна Вашій команді за отримані знання і мотивацію до дій.

Алла Черній, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Рівненської обласної ради

Шановні панове Айдаре, Войцеху, Інно!
Прийміть, будь ласка, найщиріші слова вдячності за роботу. Ви – справжні інноватори в умовах впровадження реформ в Україні, робите надзвичайно потрібну й корисну справу. У рамках реалізації проекту “Підтримка децентралізації в Україні” ви допомагаєте нам прийняти правильні управлінські рішення у нашій системі освіти. Щиро вдячні.

З повагою- Н.П.Баришовець, ЧОІППО імені К.Д.Ушинського, учасниця 2-го тренінгу

Дякую за ідею щодо кращих практик.

Надія Ткачук, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти

Дуже корисна інформація. Дякуємо.

Галина Данільчак, Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради